Przejdź do głównej treści

Wyjazd do Chrzanowa na narty

  • Opublikowano: | Jolanta Stachyra

Tekst: Marcin Szoździński

Zdjęcia: Grzegorz Bobak

Dnia 28 stycznia 2026 roku uczniowie Zespołu Szkolno - Przedszkolnego w Krzczonowie wzięli udział w wyjeździe na narty do Chrzanowa, na stok Raj u Rzetelskiego. Wyjazd miał charakter rekreacyjno-sportowy i stanowił doskonałą okazję do aktywnego spędzenia czasu na świeżym powietrzu oraz integracji uczniów.

Opiekunami wyjazdu, a jednocześnie instruktorami narciarstwa, byli Marcin Szoździński oraz Grzegorz Bobak, którzy czuwali nad bezpieczeństwem uczestników i wspierali uczniów w nauce oraz doskonaleniu techniki jazdy. Zarówno początkujący, jak i bardziej zaawansowani narciarze mieli możliwość rozwijania swoich umiejętności w przyjaznej
i dobrze zorganizowanej atmosferze.

Wyjazd przebiegł bezpiecznie i zgodnie z planem. Uczniowie wrócili zadowoleni, pełni pozytywnych wrażeń i motywacji do dalszej aktywności sportowej. Takie inicjatywy sprzyjają promowaniu zdrowego stylu życia oraz aktywnego wypoczynku wśród młodzieży.