Konkurs ortograficzny o tytuł „Mistrza Ortografii” rozstrzygnięty.
-
Opublikowano: | Jolanta Stachyra
Tekst: Ewa Ziętek
Zdjęcia: Małgorzata Marcinkowska
Konkurs zorganizowany przez Bibliotekę Szkolną przebiegał w dwóch kategoriach wiekowych: klasy IV – V i VI – VII. Wzięło w nim udział 17 uczniów.
Tytuł „Mistrza Ortografii klas IV – V” zdobyły ex aequo Amelia Pawlak i Justyna Szylak – obydwie z klasy V b.
W kategorii klas starszych tytuł ten zdobyła Katarzyna Kuter z kl. VII b. Uczestnicy konkursu otrzymali nagrody książkowe i upominki ufundowane przez Spółdzielnię Uczniowską.
Gratulujemy zwycięzcom i zapraszamy do udziału w kolejnej edycji.




