Przejdź do głównej treści

Konkurs ortograficzny o tytuł „Mistrza Ortografii” rozstrzygnięty. 

  • Opublikowano: | Jolanta Stachyra

Tekst: Ewa Ziętek

Zdjęcia: Małgorzata Marcinkowska

 Konkurs zorganizowany przez  Bibliotekę Szkolną przebiegał w dwóch kategoriach wiekowych: klasy IV – V i VI – VII. Wzięło w nim udział 17 uczniów.   

Tytuł „Mistrza Ortografii klas IV – V” zdobyły ex aequo Amelia Pawlak i Justyna Szylak – obydwie z klasy V b.    

W kategorii klas starszych tytuł ten zdobyła Katarzyna Kuter z kl. VII b. Uczestnicy konkursu otrzymali nagrody książkowe i upominki ufundowane przez Spółdzielnię Uczniowską.                           

Gratulujemy zwycięzcom i zapraszamy do udziału w kolejnej edycji.