Nasi uczniowie kibicują MKS FunFloor Lublin.

Powiększ obraz

Uczniowie Zespołu Szkolno Przedszkolnego z Krzczonowa 07 listopada mieli wyjątkową okazję obejrzenia meczu piłki ręcznej na szczycie Superligi kobiet pomiędzy MKS FunFloor Lublin a KPR Gmina Kobierzyce, który odbył się na Hali Globus w Lublinie.

Uczniowie z klas sportowych wzięli udział w prezentacji przedmeczowej zawodniczek i mogli zobaczyć z bliska przygotowania do rywalizacji.
Celem wycieczki było: podniesienie poziomu kultury kibicowania i bezpieczeństwa na sportowych imprezach masowych, wzbudzenie aktywności sportowej wśród dzieci i młodzieży, propagowanie „zdrowej” rywalizacji, właściwego zachowania się na obiektach sportowych i kulturalnego dopingowania, propagowanie zdrowego stylu życia , a także wdrażanie młodzieży do czynnego spędzania wolnego czasu.