Mistrzostwa Powiatu Lubelskiego w tenisie stołowym.

Powiększ obraz

Dnia 16.02.2023 r w Zakrzewie w ramach Igrzysk Dzieci odbyły się powiatowe zawody w tenisie stołowym dziewcząt i chłopców organizowane przez Szkolny Związek Sportowy.

Naszą szkołę reprezentowały dziewczęta Maja Zawiślak, Kornelia Szoździńska, Julia Zawiślak, które po wyrównanych meczach zajęły IV miejsce. Chłopcy Wiktor Szpakowski i Jakub Drapsiak zajęli II miejsce w Powiecie Lubelskim i zapewnili sobie awans na zawody rejonowe( 1 /2 finału województwa).

Rejonowy turniej tenisa stołowego został rozegrany 16 lutego również w Zakrzewie. Do zawodów przystąpili mistrzowie i wicemistrzowie powiatów: lubelskiego, biłgorajskiego i kraśnickiego i janowskiego. Chłopcy po dwóch wygranych i dwóch przegranych meczach zakończyli turniej na V miejscu.

Opracował: Marcin Szoździński